- Număr anunț
- DA20263130
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
- Furnizor / câștigător
- MASTER BIROTICA SRL (CUI RO19179684)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 755,37 RON
- Valoare atribuită
- 755,37 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 07:47
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
755,37 RON
din 755,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro