Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie servicii de tiparire si de livrare de tichete sociale pentru gradinita

Număr anunț
DA20274733
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare finală
0,01 RON
Data publicării
08.05.2018 14:12
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.