Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APA MINERALA PLATA NATURALA 0.5 LITRI
- Număr anunț
- DA20271224
- Autoritate contractantă
- SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285,60 RON
- Valoare atribuită
- 309,60 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 12:28
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
309,60 RON
din 285,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro