Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ingrasaminte si compusi azotati

Număr anunț
DA20262001
Autoritate contractantă
COMUNA TUPILATI (PRIMARIA TUPILATI) (CUI 2613125)
Furnizor / câștigător
GOLDEN STAR SRL (CUI RO11587530)
Cod CPV
24400000-8 · Ingrasaminte si compusi azotati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.770 RON
Valoare atribuită
4.770 RON
Data publicării
07.05.2018 16:06
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.770 RON

din 4.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.