Număr anunț
DA20279368
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
Furnizor / câștigător
CIMATRON SRL (CUI RO24661832)
Cod CPV
50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155 RON
Valoare atribuită
155 RON
Data publicării
09.05.2018 08:35
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155 RON

din 155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.