Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET LEGUME SI FRUCTE PROASPETE
- Număr anunț
- DA20277140
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- AML EPIONA SRL (CUI RO25063799)
- Cod CPV
- 03221200-8 · Legume cultivate pentru fructele lor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.434,54 RON
- Valoare atribuită
- 2.434,54 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 15:34
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.434,54 RON
din 2.434,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro