Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare
- Număr anunț
- DA20282945
- Autoritate contractantă
- DIRECȚIA GENERALĂ DE PAȘAPOARTE (CUI 4992963)
- Furnizor / câștigător
- LIONS CLEAN SERVICES SRL (CUI RO12400426)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.715,37 RON
- Valoare atribuită
- 3.715,37 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 10:45
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.715,37 RON
din 3.715,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro