Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de postproductie audio-video filme

Număr anunț
DA20280186
Autoritate contractantă
MUZEUL SECUIESC AL CIUCULUI (CUI 4367876)
Furnizor / câștigător
Csiki Zsolt PFA (CUI 21281618)
Cod CPV
92140000-4 · Servicii de proiectare de filme video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
09.05.2018 09:12
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.