Ofertă acceptată Cumpărare directă

bratari identificare adulti / nou nascuti *OFERTA SPECIALA*

Număr anunț
DA20278970
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
30191140-7 · Accesorii de identificare personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168 RON
Valoare atribuită
168 RON
Data publicării
09.05.2018 08:05
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168 RON

din 168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.