Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu transport ocazional persoane

Număr anunț
DA20275538
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentu Educatie Incluziva "Al. Rosca" Piatra Neamt (CUI 2613320)
Furnizor / câștigător
MEGA TRAVEL SRL (CUI RO13887061)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,25 RON
Valoare atribuită
630,25 RON
Data publicării
08.05.2018 14:38
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,25 RON

din 630,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.