Ofertă refuzată Cumpărare directă

ROBOT DE BUCATARIE (MASINA DE CURATAT CARTOFI)

Număr anunț
DA20238710
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI RO11687229)
Cod CPV
39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.950 RON
Valoare finală
5.950 RON
Data publicării
04.05.2018 11:21
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.