Acasă · Licitații
· Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
sorturi diverse
- Număr anunț
- DA20271571
- Autoritate contractantă
- Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
- Furnizor / câștigător
- MINA EGIPTEANUL SRL (CUI RO17032872)
- Cod CPV
- 14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 82.500 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 12:37
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82.500 RON
din 75.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro