Ofertă acceptată Cumpărare directă

obiecte de inventar

Număr anunț
DA20283464
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02119 (CUI 4794095)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.102,23 RON
Valoare atribuită
2.102,23 RON
Data publicării
09.05.2018 11:00
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.102,23 RON

din 2.102,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.