Ofertă acceptată Cumpărare directă

Odorizant WC

Număr anunț
DA20234569
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15112300-9 · Ficat de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,50 RON
Valoare atribuită
314,50 RON
Data publicării
04.05.2018 09:24
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 07:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,50 RON

din 314,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.