Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DARINNE CONC.RODII 300ML
- Număr anunț
- DA20275941
- Autoritate contractantă
- GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15321000-4 · Sucuri de fructe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29,98 RON
- Valoare atribuită
- 29,98 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 14:50
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29,98 RON
din 29,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro