Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMESTEC 4 ANOTIMPURI BONDUELLE 400G

Număr anunț
DA20243611
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ION MINCU (CUI 4666215)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,75 RON
Valoare atribuită
114,75 RON
Data publicării
04.05.2018 13:44
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,75 RON

din 114,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.