Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zuzu lapte integral 3.5% bidon de 1.8 l

Număr anunț
DA20272517
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 SATU MARE (CUI 4686468)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,20 RON
Valoare atribuită
268,20 RON
Data publicării
08.05.2018 13:07
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,20 RON

din 268,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.