Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTE CONSUM OKE CUTIE 1.5% 1L

Număr anunț
DA20264159
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PUI DE LEI (CUI 29373806)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,96 RON
Valoare atribuită
168,96 RON
Data publicării
08.05.2018 08:59
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,96 RON

din 168,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.