Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRANZELA 300 Gr

Număr anunț
DA20259829
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
BRUTĂRIA MOLDOVENCEI SRL (CUI RO34119392)
Cod CPV
15612500-6 · Produse de brutarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.776 RON
Valoare atribuită
11.776 RON
Data publicării
07.05.2018 14:42
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.776 RON

din 11.776 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.