Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente

Număr anunț
DA20277177
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "PETRODAVA" AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613460)
Furnizor / câștigător
DANIA BROTHERS SRL (CUI 37351752)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
908,75 RON
Valoare atribuită
908,75 RON
Data publicării
08.05.2018 15:35
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

908,75 RON

din 908,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.