Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sendvici cu sunca si cascaval 120 gr/buc

Număr anunț
DA20268639
Autoritate contractantă
COLEGIUL REFORMAT BACZKAMADARASI KIS GERGELY (CUI 14076580)
Furnizor / câștigător
Z & Z THE BEST IN THE CITY SRL (CUI RO34864842)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,25 RON
Valoare atribuită
379,25 RON
Data publicării
08.05.2018 11:16
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,25 RON

din 379,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.