Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACCESORII ELECTRICE

Număr anunț
DA20284133
Autoritate contractantă
COMUNA TODIRESTI (CUI 4326922)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.592,07 RON
Valoare atribuită
2.592,07 RON
Data publicării
09.05.2018 11:21
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.592,07 RON

din 2.592,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.