Ofertă acceptată Cumpărare directă

RASPUNDERE CIVILA AUTO PENTRU UN DAEWOO LEGANZA DJ02PMM VALABILITATE 12 LUNI

Număr anunț
DA20276158
Autoritate contractantă
Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
976,39 RON
Valoare atribuită
976,39 RON
Data publicării
08.05.2018 14:58
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

976,39 RON

din 976,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.