Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalare sisteme de iluminat

Număr anunț
DA20249844
Autoritate contractantă
COMUNA VATAVA (CUI 4619175)
Furnizor / câștigător
UNI-YTECH ELECTRO MONTAJ SRL (CUI RO30477924)
Cod CPV
45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.465,40 RON
Valoare atribuită
8.465,40 RON
Data publicării
07.05.2018 09:44
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.465,40 RON

din 8.465,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.