Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMASA BLUZA CU MANECA SCURTA

Număr anunț
DA20284376
Autoritate contractantă
Politia Locala Targoviste (CUI 17811287)
Furnizor / câștigător
GIORDANU SHOES TGM S.R.L. (CUI 33070886)
Cod CPV
18332000-5 · Camasi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.619 RON
Valoare atribuită
2.619 RON
Data publicării
09.05.2018 11:27
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.619 RON

din 2.619 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.