Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achizitie produse de promovare eveniment ,,ZIUA EROILOR''
- Număr anunț
- DA20279391
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
- Furnizor / câștigător
- SC MIKE ZARR ADS SRL (CUI 36146865)
- Cod CPV
- 18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.639 RON
- Valoare atribuită
- 96.030 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2018 08:36
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96.030 RON
din 96.639 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 609 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.