Ofertă acceptată
Cumpărare directă
roba Honoris Causa
- Număr anunț
- DA20273761
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA COOPERATIVA IMBRACAMINTEA (CUI RO2488057)
- Cod CPV
- 18222100-2 · Costume (barbati); taioare (femei) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 534,45 RON
- Valoare atribuită
- 534,45 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 13:43
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
534,45 RON
din 534,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro