Ofertă acceptată Cumpărare directă

HALAT TERCOT

Număr anunț
DA20271959
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA GRIGORE MIHAESCU (CUI 29045000)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI RO10953640)
Cod CPV
18222000-1 · Haine de serviciu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,04 RON
Valoare atribuită
126,04 RON
Data publicării
08.05.2018 12:49
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,04 RON

din 126,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.