Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analiza apei uzate

Număr anunț
DA20279073
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
PRO AIR CLEAN ECOLOGIC S.A. (CUI RO30428603)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.588 RON
Valoare atribuită
1.588 RON
Data publicării
09.05.2018 08:15
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.588 RON

din 1.588 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.