Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Analize cf. ADV 1003510/18.04.18, cf. planului de autocontrol, analize efectuate trimestrial
- Număr anunț
- DA20278578
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- WESSLING ROMANIA SRL (CUI RO15444907)
- Cod CPV
- 71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.089,10 RON
- Valoare atribuită
- 18.089,10 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 19:08
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.089,10 RON
din 18.089,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro