Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale reparatii curente
- Număr anunț
- DA20277111
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZARAND (CUI 3520130)
- Furnizor / câștigător
- BUZA CINCI TEI SRL (CUI 36425770)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.846,83 RON
- Valoare atribuită
- 4.846,83 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 15:32
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.846,83 RON
din 4.846,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro