Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 27,5% sub estimat
PLIC BURDUF
- Număr anunț
- DA20276999
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA (CUI 12555714)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30199200-2 · Plicuri, carti postale si carti postale neilustrate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34,50 RON
- Valoare atribuită
- 25 RON 27,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 15:27
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25 RON
din 34,50 RON estimat
27,5%
Adjudecat la 72,5% din estimat · economie 9,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.