Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4 80 GR

Număr anunț
DA20275305
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN VASLUI (CUI 20720359)
Furnizor / câștigător
IMPRIMATE SRL (CUI RO5116422)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.184 RON
Valoare atribuită
2.184 RON
Data publicării
08.05.2018 14:31
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.184 RON

din 2.184 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.