Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTERFATA ANALOG DIGITALA M511E PENTRU SISTEM TELEMETRIE METRILOG

Număr anunț
DA20263023
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.762 RON
Valoare atribuită
1.762 RON
Data publicării
08.05.2018 07:19
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.762 RON

din 1.762 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.