Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet scoala plopii slavitesti
- Număr anunț
- DA20262743
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Plopii Slavitesti (CUI 18994980)
- Furnizor / câștigător
- FOCUS PROD COM SRL (CUI RO15434598)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 418,07 RON
- Valoare atribuită
- 418,07 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 18:01
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
418,07 RON
din 418,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro