Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSTRUIRE CASA MORTUARA, SAT BRADUT, COMUNA BRADUT, JUD. COVASNA

Număr anunț
DA20285246
Autoritate contractantă
COMUNA BRADUT (CUI 4404400)
Furnizor / câștigător
ATT-STUDIO SRL (CUI RO6041328)
Cod CPV
71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.630 RON
Valoare atribuită
4.630 RON
Data publicării
09.05.2018 11:52
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.630 RON

din 4.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.