Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
Medicamente
- Număr anunț
- DA20267561
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Nr. 1 C.F. Witting (CUI 4267257)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.618,24 RON
- Valoare atribuită
- 4.578,24 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 10:48
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.578,24 RON
din 4.618,24 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.