Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale si obiecte personalizate pentru evenimentele Ziua Europei si Zilele Orasului

Număr anunț
DA20275511
Autoritate contractantă
Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
Furnizor / câștigător
STEFANYSERV SRL (CUI RO13875652)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418 RON
Valoare atribuită
418 RON
Data publicării
08.05.2018 14:37
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418 RON

din 418 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.