Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CURATENIE SI UZ GOSPODARESC
- Număr anunț
- DA20286279
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Valea Ramnicului (CUI 24628860)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.343,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.343,44 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 12:23
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.343,44 RON
din 2.343,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro