Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent automat pentru masina de spalat vase. tip STOVILMATIC PLUS LEMON 20KG

Număr anunț
DA20278259
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC OBSTETRICA GINECOLOGIE CUZA-VODA (CUI 4701320)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
736,40 RON
Valoare atribuită
736,40 RON
Data publicării
08.05.2018 17:01
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

736,40 RON

din 736,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.