Atribuită Cumpărare directă

ONKO BCG 100 1FLAC. CU PULB.+1FIOLA X1ML (VACCIN BCG)

Număr anunț
DA36190277
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33651630-3 · Vaccinuri BCG (liofilizat) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.542,12 RON
Data publicării
24.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.542,12 RON