Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor front de unda Shack-Hartmann WFS, 150 µm Pitch, AR Coated: 400 - 900 nm

Număr anunț
DA20273994
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
38624000-5 · Dispozitive de ajutor optic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.300 RON
Valoare atribuită
17.300 RON
Data publicării
08.05.2018 13:50
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.300 RON

din 17.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.