Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de elaborare SFpentru obiectivul investitional „Centru de zi pentru varstnici

Număr anunț
DA20260872
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
ARHI PROIECT PBG SRL (CUI 18941072)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.000 RON
Valoare atribuită
44.000 RON
Data publicării
07.05.2018 15:16
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.000 RON

din 44.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.