Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda izolatoare;Poxilina 250g;Poxipol 14ml;Electrozi ST 2,5;Poxilina 70g; Loctite 401;Loctite 406

Număr anunț
DA20267248
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
Furnizor / câștigător
HYDRO FLUID EXPERT SRL (CUI RO27980275)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.880,50 RON
Valoare atribuită
1.880,50 RON
Data publicării
08.05.2018 10:39
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.880,50 RON

din 1.880,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.