Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertizarea si a efectuarea serviciilor de inginerie pentru proiecte cu finantare europeana

Număr anunț
DA20278209
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
TCG DEVELOPMENTS SRL (CUI 36266071)
Cod CPV
71330000-0 · Diverse servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.500 RON
Valoare atribuită
99.500 RON
Data publicării
08.05.2018 16:53
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.500 RON

din 99.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.