Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE AUTO CONF. ANUNT ADV1005477 UM 02456 BUCURESTI
- Număr anunț
- DA20274824
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.895,85 RON
- Valoare atribuită
- 13.895,85 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 14:16
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 07:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.895,85 RON
din 13.895,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro