Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Produse curatenie

Număr anunț
DA20273648
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "AUGUST TREBONIU LAURIAN" AGNITA (CUI 4241133)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,40 RON
Valoare atribuită
154,40 RON
Data publicării
08.05.2018 13:40
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,40 RON

din 154,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.