Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner Canon EP27, tip T/HPLJ1200, HP49/53X compatibil
- Număr anunț
- DA20274537
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Szacsvay Imre Oradea (CUI 12560842)
- Furnizor / câștigător
- REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93 RON
- Valoare atribuită
- 93 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 14:06
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
93 RON
din 93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro