Ofertă refuzată Cumpărare directă

TONER OEM BLACK CANON IR 3170/ 3180 EXV 9

Număr anunț
DA20079867
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
Furnizor / câștigător
DIBSER SRL (CUI RO10330448)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare finală
1.080 RON
Data publicării
17.04.2018 13:28
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.