Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUTIE CLASICA 550X350X340 CTFT-435
- Număr anunț
- DA20289108
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76,20 RON
- Valoare atribuită
- 76,20 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 13:57
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76,20 RON
din 76,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro